Stylové nehty pomocí Android krabičky za pár sekund

stylove nehty android krabicka aplikace

Stylové nehty si můžete vytvořit i doma. A navíc stačí jen pár sekund. O vše se postará Android aplikace a speciální krabička s názvem O’2 Mobile Nail Printer. Jedna se o inovativní zařízení pro návrh a tisk vzorků, ale i celých obrázků na nehty. Pojďme se na novinku, kterou ocení všechny ženy, podívat blíže.

Stylové nehty můžete mít rychle i díky Androidu

Zajímavé zařízení nabízí společnost O’2 Nails, která o sobě tvrdí, že jsou lídrem trhu s elektronickým tiskem na nehty. Nabízí už rovnou několik druhů přenosných tiskáren na nehty. Stačí si v telefonu pomocí aplikace vybrat barvu, vzor anebo obrázek. Nemusíte řešit žádný tutorial. Po potvrzení se váš vybraný vzor bezdrátové přesune do “Android krabičky”, která se postará o tisk. Výsledkem jsou krásné akrylové nehty.

Mobile Nail Printer O2NAILS H1 Product Introduction and Tutorial

Mobile Nail Printer O2NAILS H1 Product Introduction and Tutorial

Do ni vložíte prst a spustíte tisknutí. Samotné vytisknutí trvá cca 35 sekund, což je hodně super. Obzvlášť u složitějších obrazců, kde by ruční nakreslení zabralo mnohem více času. Společnost doporučuje i zapojení do klasické manikůry, kdy se nejprve provede standardní péče o nehty, následně se nehet nabarví a poté se použije tiskárna pro vytvoření ještě krásnějších nehtů.

o2nails design stylove nehty

Podobně jako v klasických tiskárnách, i zde se používají barevné tonery, které se musí měnit. Nicméně dobrou zprávou je to, že v základní verzi jedna kazeta s barvami vydrží na 700 až 800 nehtů. Existují i menší verze tiskáren, kde je již kapacita menší. Oproti gelovým nehtům je výhoda v tom, že si je můžete nanést jednoduše z pohodlí domova bez nutnosti olejíčků, UV lamp, čističů apod.

O2nails V11 Box unpacking and Installation

O2nails V11 Box unpacking and Installation

Menším mínusem je prozatím vysoká pořizovací cena. Jelikož se jedná o novou technologii, která není tak rozšířená, tak si musíte připravit cca 820 dolarů, v přepočtu s DPH tak cca 22 tisíc Kč. Společnost ale slibuje, že do budoucna plánuje levnější produkty, aby se tak tento produkt mohl dostat k nejvíce lidem.

mobilni aplikace o2nails

Jak se vám líbí zařízení O’2 Mobile Nail Printer?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)