Výprodej na Steam a GOG: České hry (včetně Mafie) teď koupíte za pakatel

české hry slevy akce
  • Na Steamu a GOGu probíhají velké slevy na české hry
  • Ve slevě koupíte sérii Mafia, ale i HROT nebo Armu
  • Akce končí 20. listopadu

Tento týden probíhá akce Czech & Slovak Direct Showcase 2023, která přinesla několik zajímavých titulů a při této příležitosti si připravilo slevy na české hry hned několik velkých obchodů – například Steam či GOG. Se slevou tedy můžete koupit například remake první Mafie, ale také třeba populární HROT či Armu.

Jestliže si tedy chcete vyzkoušet nějakou českou klasiku, nyní je ideální příležitost. Slevy jsou skutečně docela zajímavé, ačkoliv jiné české e-shopy mají ceny dlouhodobě níže než Steam a GOG, alespoň u některých titulů to tak je. Každopádně pokud máte rádi hry na jednom místě a preferujete platbu přes Steam, můžete ušetřit. Například série Mafia jde pořídit opravdu za pakatel. Původní hra vychází na 80 korun, remake na 244 korun. Za stejný peníz je také Mafia II a Mafia III (obě definitivní edice).

ArmA 3 může být vaše už za 136 korun, což je zdaleka nejnižší cena na internetu. Jinde stojí o minimálně 150 korun víc. Levně můžete pořídit ale také hromadu dalších her jako třeba Samorost 3, Botanicula, Chuchel nebo třeba Memento Mori. Pro úplný seznam navštivte Steam, případně GOG. Akce končí 20. listopadu.

Koupíte si nějakou českou hru ve slevě?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)