Status ve WhatsApp se zaplní reklamou. Je to nevyhnutelné, říká viceprezident

whatsapp status reklamy

V srpnu se spekulovalo nad tím, že Status ve WhatsApp se brzy zaplní reklamou. Spekulace se ukázaly být pravdivé. Viceprezident WhatsAppu Chris Daniels to nyní potvrdil. Podle něj to bylo nevyhnutelné.

WhatsApp začne zobrazovat reklamy u funkce Status

Půjde o jeden z hlavních způsobů toho, jak bude WhatsApp vydělávat, zároveň se tím WhatsApp má zbavit závislosti na penězích Facebooku. Zároveň půjde o nový způsob, jak budou moct společnosti oslovit uživatele na WhatsAppu. Neexistuje prozatím časové období, kdy se reklamy začnou zobrazovat.

whatsapp status

WhatsApp po celém světě používá více než 1,5 miliardy uživatelů. A to už je pořádné množství lidí k oslovení. Samozřejmě ne všichni využívají funkci Status, i tak se ale jedná o stovky milionů uživatelů. Status je jiný název pro “Příběh” z Instagramu či Snapchatu. Přátelům můžete poslat text, fotky, videa či GIF obrázky, které budou k dispozici po dobu 24 hodin. Poté zmizí. Zavedení těchto reklam byl údajně jeden z důvodů, proč spoluzakladatel Brian Acton z WhatsAppu odešel.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Využíváte funkci Status u WhatsAppu?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)