Stýská se vám po starých zvířecích emoji od Googlu? Pár jich přivede zpět

starý styl zvířecích emoji google

Při příležitosti oslavy Mezinárodního Dne Emoji se Google rozhodl, že přivede zpět několik starých podob těchto populárních grafických reakcí. Konkrétně půjde o podobu několika zvířat, která byla platná zhruba před osmi lety v Androidu 4.3. Starý styl vybraných zvířecích emoji implementuje Google do Androidu 11 společně s dalšími 117 moderními reakcemi z aktuálního balíku Emoji 13.0. Vybrané zvířecí „ikonky“ budou buď kompletně v osm let staré podobě, případně trochu upravené. A nahradí jejich současné verze, které jsou výsledkem několikaletého vývoje.

V ukázce „obnovených“ či trochu modifikovaných zvířecích podob je 49 emoji. Najdeme mezi nimi hned několik kuřat, dvě prasátka, chobotnici, ale třeba i tyranousaura a brontosaura. U některých emoji se změna týká například i toho, že se nyní usmívají, případně mají viditelnější projev zvolené emoce. Vrátit se má starší populární vzhled žáby z roku 2016 a želvy z roku 2013. Nadcházející podoba zvířecích emoji podle Google nepřinese jen obnovený starý styl, ale také lepší podporu pro moderní tmavé režimy.

Vzpomínáte na tyto verze emoji?

Zdroj: emojipedia

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)