Může se hodit: Mapy.cz nově umožňují editaci informací o firmě

Správa firmy Mapy.cz

Máte firmu, která má svůj bod na webu či v aplikaci Mapy.cz? Z obou míst máte nyní možnost převzít kontrolu nad jejím profilem a editovat informace o ní. Český Seznam tuto novinku oznámil před pár hodinami. Podobně jako v konkurenčních Mapách od Googlu je tedy možné spravovat bod s provozovnou či sídlem společnosti bez toho, aby administrátor musel hledat možnosti jinde. Stačí u zvolené firmy kliknout na tlačítko. Správa firmy v Mapy.cz je již funkční.

“Nově můžete hýčkat svoji firmu přímo na Mapách. Odpovídejte na recenze na webu i v appce. Pokud ještě svůj profil nespravujete, ujměte se vaší firmy přímo v Mapy.cz. Stačí jen v detailu firmy kliknout na “Je toto vaše firma?” a úspěšně projít ověřením,” láká k nové funkci Seznam na Facebooku. Ověření spočívá ve vyplnění formuláře, ve kterém se nejprve zkontroluje telefonní číslo registrátora. Pak má nový či stávající administrátor možnost doplnit údaje o firmě.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Jestli společnost u Seznamu (a tedy i v Mapách) registrovanou ještě nemáte, můžete tak jednoduše učinit. Správa firmy přes Mapy.cz je pak příjemný bonus při opečovávání její digitální vizitky.

Jak je na tom vaše / “vaše” firma? Je také na českých Mapách?

Zdroj: Facebook

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)