Spotify je pro nové uživatele na tři měsíce zdarma. Můžete ušetřit přes 1 000 Kč

spotify zdarma

Pokud jste nikdy streamovací službu Spotify nepoužívali, nebo máte některou z konkurenčních, možná je právě teď pravá chvíle jej vyzkoušet. Spotify je totiž nyní pro nové uživatele na tři měsíce zcela zdarma. Firma se očividně snaží přivést do svého světa hudby nové zákazníky a pojala to poměrně zajímavým způsobem. Jaké jsou tedy podmínky?

Na webu Spotify je nyní přes celou stránku vidět akce, která je dosti lákavá. Noví uživatelé, kteří doposud nevyzkoušeli Spotify (počítá se i zkušební verze) mohou získat 3 měsíční předplatné Spotify Premium zdarma. Platí to pro všechny tři typy předplatného tedy klasického, rodinného i studentského.

spotify zdarma na tři měsíce

Normální stojí 10 dolarů měsíčně, rodinné pak 15 dolarů a studentské 5 dolarů. Pokud byste tedy zvolili nejvyšší možný tarif, můžete ušetřit až 45 dolarů, tedy 1 150 korun. Tato nabídka je lákavá především proto, že za ty tři měsíce dokážete poměrně dobře zjistit, zda-li vám služba vyhovuje či nikoliv. Těžko se to pozná za týden či 14 dní.

Spotify – hudba a podcasty
Spotify – hudba a podcasty

Vyzkoušíte Spotify zdarma?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)