Do Spotify se teď můžete přihlásit skrze Google účet. Má to ale malý háček

Spotify Google účet

Zatímco Google pomalu ale definitivně pohřbívá svou hudební službu Play Music a upíná pozornost k YouTube Music, jiná a hlavně silně konkurenční hudební platforma překvapivě zavádí integraci Google účtu. Ano, řeč je o Spotify. Doposud bylo možné se do této služby přihlásit buď přímo přes e-mail, nebo případně přes Facebook. Teď ve Spotify přibývá možnost použít pro přihlášení i účet Google. To pochopitelně usnadní život hlavně těm, kteří jsou zvyklí jej využívat všude, kde to jen jde. Tedy…tak trochu. Má to totiž háček.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Spotify přes svou oficiální nápovědu vzkazuje, že stávající informace o uživateli se s případnými údaji přidané přes Google účet nedají propojit. Co to znamená? Pokud je e-mailová adresa na obou místech totožná a pokusíte se přihlásit přes Google, Spotify vás vyzve ke klasickému přihlášení s heslem. Pokud jsou adresy jiné, vytvoříte si Google přihlášením nový účet. Dost nepraktické, že? Snad je to jen dočasné omezení.

Jakým způsobem jste přihlášení ve Spotify?

Zdroj: Spotify

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)