Skvělé české drama Spolu dorazilo na Netflix a obsadilo první příčku sledovanosti

netflix spolu
  • Český film Spolu právě dorazil na Netfllix
  • Jde o nejsledovanější snímek na Netflixu v Česku
  • Rozhodně stojí za váš čas

České drama Spolu se právě dostalo na Netflix a hned se dostalo na přední příčky sledovanosti. V tuto chvíli se nachází dokonce na prvním místě. Film, který je na ČSFD ohodnocen 71 procenty sází na originalitu a neobyčejný, za to uvěřitelný příběh.

Tereza se právě rozešla se svým přítelem se vrací domů ke své mámě a bratrovi Michalovi, kterého výborně ztvárnil Štěpán Kozub. Jde o desetiletého chlapce, který je zajatý v dospělém těle. Pokud znáte Kozuba jako komika, ze začátku vám bude možná připadat, že si dělá srandu, ale pak vám dojde, jak skvělý herecký výkon v tomto filmu ve skutečnosti podává. Tereza tedy začíná zjišťovat, jak těžký život má její matka, tu hraje Veronika Žilková a vidí, jak se domácnost, do které se vrátila ani trochu nezměnila.

Spolu (2022) oficiální HD trailer /Š. Kozub/

Spolu (2022) oficiální HD trailer /Š. Kozub/

Drama nabízí pohled do chodu rodiny, kde se láska nerozdává rovnoměrně a kde není zvykem svěřovat se a mluvit otevřeně o svých problémech. Režiséři Martin Müller a David Laňka odvedli skvělou práci a podle našeho názoru jde o jeden z nejlepších českých filmů za poslední roky. Pokud máte Netflix, je téměř povinností si snímek pustit.

Netflix
Netflix

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbil film Spolu?

Zdroj: ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)