TOPlist

Známe specifikace Honor Play 4e: nízká cena, Kirin 710A i tři foťáky

honor play 4e

Společnost Honor představila telefony Play 4 a Play 4 Pro začátkem tohoto měsíce, ovšem dle posledních informací chystá další model této řady. Zařízení má dostat název Honor Play 4e a my nyní známe jeho klíčové specifikace.

Přední stranu telefonu bude pokrývat 6,39″ displej s průstřelem v levém horním rohu. Na zadní straně pak bude soustava třech fotoaparátů, přičemž víme, že hlavní snímač dostane rozlišení 13 megapixelů. Pod kapotou pak nalezneme čipset Kirin 710A, kterému budou sekundovat 4 GB operační paměti RAM a 128 GB úložiště.

honor play 4e specifikace

Konkrétně tato paměťová varianta má stát méně, než 1 000 CNY, tedy asi 3 300 korun bez daně. Zatím nevíme, zda budou k dispozici další varianty. Play 4e bude dodáván se 4 000 mAh baterií a podporou rychlého (blíže nespecifikovaného) nabíjení. Systémem bude Android 10 s nadstavbou Magic UI 3.1 bez Google služeb. Telefon by měl být představen v červenci a to i na globálním trhu.

Co říkáte na specifikace Honor Play 4e?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)