Menu

Sony potěší ženy, nabídne Xperii Z5 v růžové barvě

Telefon Sony Xperia Z5 jsme vám představili v naší podrobné recenzi, kde se můžete přesvědčit, že se jedná o opravdu povedený kousek. Telefon se doposud vyráběl v několika barevných provedeních (bílá, zelená, zlatá, černá). I když některé z těchto barev lze určitým způsobem označit jako dámské, Sony mělo dojem, že ta “správná” dámská varianta zatím stále chybí. Proto odhalila Xperii Z5 v růžové variantě.

Sony Xperia Z5 v růžové

xperia Z5 růžová

Na konstrukci zařízení se touto barevnou variantou nic nezmění. Záda tedy budou stále chráněna matným sklem se soft-touch úpravou. Sony se zatím nevyjádřilo, kde konkrétně si budeme moct růžovou variantu zakoupit (ani za kolik). Je ale pravděpodobné, že se model dostane všude, kde se telefon prodává v ostatních barevných provedeních, a tedy i u nás. Tuto informaci se pokusíme ověřit u českého zastoupení.

Sony Xperia Z5 - odkaz do katalogu

Zdroj: GSMarena.com

 

Komentáře

TeltroN

TeltroN 0

z aplikace
13.1.2016 17:21

… a bude to stačit? 😀

Faktuzorigamaxik

13.1.2016 20:53

Znám hodně žen, které mají Z1 nebo Z3 (zpravidla verze Compact) ve fialové/růžové. S barvou jsou spokojeny, v ostatních ohledech však doslova trpí. Vyřešili jsme to jednoduše, mobil prodaly nebo vyhodily a zjistily, že za 100 Kč mohou mít růžový nebo fialový obal na jakýkoliv telefon :-)

Vw.jirka

vw.jirka 0

z aplikace
13.1.2016 23:43

Faktuz…
Doslova trpí, prodaly, vyhodily…
Ty tvoje bulíky, už je máme zase na nosech.

dunco

z aplikace
14.1.2016 0:46

Já zase trpím, když zde čtu komentáře jednodušších a méně inteligentních jedinců 😝.

lggl

z aplikace
14.1.2016 8:40

Dunco je faktuž? Určitě někdo vyhodí kvalitní mobil. Nezklamal 😛✌

RSS (komentáře k článku)