TOPlist

Sony Xperia Z3: unikly technické parametry a foto rámu

sony_xperia_z3_ico

Poté, co v únoru na veletrhu MWC japonská společnost Sony představila letošní vlajkovou loď Xperia Z2, začaly aktivní práce na příští generaci této řady – Xperia Z3. Podle uniklé fotografie je již prakticky hotov a připraven pro sériovou výrobu kovový rám zařízení.

Fotografie sice nemají právě nejlepší kvalitu, nicméně i tak je vidět minimalistická tloušťka Xperie Z3. Jako materiál bude pro výrobu kostry použit hliník, který dostane PVD povlak, jenž bude poskytovat kovový lesk, odolnost vůči korozi a mechanickému poškození, zejména nárazu a poškrábání.

Zdroj, který snímek poslal, tvrdí, že nový smartphone od Sony bude mít FullHD obrazovku, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 (4 jádra Krait 450) taktovaný na 2,7 GHz s grafikou Adreno 420 a 3 GB operační paměti. Fotoaparát by měl poskytnout rozlišení 20,7 Mpx.

Telefony Sony Xperia vynikají elegancí Telefony Sony Xperia vynikají elegancí

Představení telefonu Sony Xperia Z3 bychom se mohli dočkat již v srpnu nebo v září, pravděpodobně na veletrhu IFA 2014, který se koná od 5. do 10. září.

Zdroje: Keinex, Phone Arena, Hi-Tech, Mobil Telefon, Chezasite.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)