Sony Xperia Z2 dostává aktualizaci – vylepší kvalitu hovorů

sony xperia z2

Sony pro svou vlajkovou loď připravilo update, který by se ode dneška měl začít šířit mezi operátory a uživatele. Dostane se úplně na všechny a i majitelé v ČR by se měli brzy dočkat. Jak to vypadá, je na co se těšit. Hlavním přínosem aktualizace je vylepšení kvality hovorů. Podle diskuzí na serveru Reddit to vypadá, že nový firmware se opravdu povedl. Hovory jsou prý jasnější a měli byste lépe slyšet druhou stranu.

Sony Xperia Z2 reproduktor 1

Vylepšení hovorů však není jedinou novinkou. Poupraveno bylo také “tapnutí k probuzení”, kdy klepnete na displej s cílem jej probudit. Tato užitečná vlastnost by nyní měla fungovat lépe.

sony xperia Z2 calling

Poslední změnou je vylepšené nabíjení při nízkém stavu baterie. V takové situaci by proces měl být efektivnější a rychlejší. Verze dnes zveřejněné aktualizace nese kódové označení 17.1.2.A.0.314. Aktualizace bude dostupná jak přes OTA (over the air = vzduchem), tak po připojení Sony Xperia Z2 k počítači skrze přiloženou aplikaci.

Až k vám aktualizace Sony Xperia Z2 dorazí, určitě se s námi podělte v komentářích.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)