Sony dohání konkurenci: Xperia XZ4 bude mít 3 fotoaparáty i minimální rámečky

sony xperia xz4 spekulace

Prémiové telefony Sony spadají do řady Xperia XZ. Na jaře vyjde Xperia XZ4, která bude mít hned několika zajímavých funkcí. Podle posledních spekulací obdrží nový telefon rovnou 3 hlavní fotoaparáty na zadní straně, chybět nebudou ani minimální rámečky bez výřezu a také se má vrátit čtečka otisků prstů na bok telefonu.

Sony Xperia XZ4 bude pořádně našlapaný telefon

K dispozici už jsou i první uživatelské rendery, které jsou založeny na konceptech a spekulacích. Vidět můžeme, že chystaná Xperia XZ4 obdrží několik změn. V první řadě to mají být 3 hlavní fotoaparáty, čímž Sony dožene konkurenci, která již přechází na větší počet fotoaparátů. Z velkých výrobců už tak bude používat jeden fotoaparát pouze Google, který se ale může spolehnout na perfektní software s AI a strojovým učením. Fotoaparát Sony ve srovnání s konkurencí nebyl v posledních letech tak skvělý, možná se to na jaře 2019 změní.

MySmartPrice Exclusive – Sony Xperia XZ4 CAD Renders

MySmartPrice Exclusive - Sony Xperia XZ4 CAD Renders

Kromě toho můžeme vidět, že čtečka otisků prstů se má vrátit na bok telefonu. Právě tímto umístěním se Sony telefony proslavily, u minulé generace se ale japonská společnost rozhodla pro čtečku na zádech. Vidět také můžeme, že telefon má minimální rámečky kolem displeje bez výřezu.

Jak se vám líbí Sony Xperia XZ4 na renderech?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)