K předobjednávkám Sony Xperia XZ dostanete dárek v hodnotě 5 tisíc

xperia-xz-color-1024×877

Sony na letošním veletrhu IFA 2016 v Berlíně představilo zbrusu novou vlajkovou loď v podobě telefonu Sony Xperia XZ. Zastoupení společnosti Sony pak rozhodně nechce zahálet a i když telefon na našem trhu ještě není dostupný, můžete si jej předobjednat. Ke své objednávce pak navíc dostanete jeden velmi příjemný bonus.

Xperia XZ + MDR-XB950BT = skvělý posluchačský zážitek?

Smartphony Sony Xperia jsou, mimo jiné, vyhlášené skvělým zvukovým výstupem, ze kterého by pak mohli dostat úplné maximum právě sluchátka Sony MDR-XB950BT. Jak již jejich název napovídá, jedná se o bezdrátová bluetooth sluchátka. Sony MDR-XB950BT pak disponují uzavřenou konstrukcí a o reprodukci se zde stará dvojice velkých, 40mm reproduktorů. Jedná se o sluchátka s basovým charakterem zvuku což nutně nemusí vyhovovat každému. K použití s mobilním telefonem je pak předurčuje například přítomnost NFC či mikrofonu. Pokud byste si tato sluchátka chtěli zakoupit samostatně, museli byste z peněženky vytáhnout 5 tisíc Kč. Rozhodně se tak jedná o přinejmenším zajímavý bonus k nákupu telefonu.

MDR-XB950BT Xperia XZ

Sony Xperia XZ

Sony Xperia XZ

1.0
  • Displej 5.2", 1080 x 1920 pixelů, IPS LCD, 424 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 820
  • RAM 3GB
  • Fotoaparát 23 MP
  • Baterie 2900 mAh
  • Cena od 12 099 Kč

Hodně muziky za hodně peněz

Smartphone Sony Xperia XZ je aktuálně v předprodeji u Alza.cz a to za 19 490 Kč s DPH. Počínaje 21. zářím si budete telefon moci předobjednat také u operátora Vodafone. K prvním zákazníkům by pak Sony Xperia XZ měla s vysokou pravděpodobností dorazit 5. října. Daná cena není u vlajkových lodí ze stáje Sony nic neobvyklého a i když telefon nenabídne ty úplně nejlepší možné parametry, je ve spojení se sluchátky zdarma i poměrně zajímavá. Otázkou je však, jak si s cenou bezmála 20 tisíc tento telefon povede i po skončení předprodejní akce.

Uvažujete o koupi telefonu Sony Xperia XZ?

 

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)