Telefon Sony Xperia M Ultra: Spekulace naznačují duální 23MPx fotoaparát, 6″ displej a 4280mAh baterie

Xperia-Z-Camera

Sony se nejspíš chystá podpořit prodeje ve střední třídě a podle uniklých specifikací připravuje velice zajímavý telefon s názvem Sony Xperia M Ultra. Nový telefon by měl nabídnout všechny atributy, které jsou na současném trhu mobilních zařízení poptávány. Kvalitní fotoaparát, velkou úhlopříčku a dlouhou výdrž na baterii.

Specifikace Sony Xperia M Ultra

Podle dostupných informací, které jsou zatím v rovině spekulací, se chystá opravdu zajímavý telefon. Nový model od Sony by měl například nabídnout 6palcový display s rozlišením FullHD. Největší zajímavostí by však měl být hlavní duální fotoaparát s rozlišením 23 Mpx. Sony by se tak zařadilo po bok LG a Huawei, jenž duální fotoaparáty používají u svých vlajkových lodí. Ochuzeni by neměli být ani milovníci populárních selfies. Pro ně bude údajně připravena přední kamera s rozlišením 16 Mpx. Nový model by měl také obsahovat výkonný Qualcomm Snapdragon 652, 3 GB RAM, 32 GB vnitřního úložiště, USB-C konektor a čtečku otisků prstů. Důležitým parametrem je také velikost baterie. Ta by měla činit 4280 mAh.

Sony Xperia M Ultra

Sony by tímto modelem mohlo udeřit pomyslný hřebíček na hlavičku. Telefon s dlouhou výdrží a kvalitními fotkami by si své zájemce mohl určitě najít. Zatím se ovšem jedná pouze o spekulaci a tento telefon nemusí být vůbec představen, nebo se nakonec ukáže s jinými parametry.

Líbila by se vám takto vybavená Xperie?

Zdroje: androidcommunity.comgsmarena.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)