Sony Xperia 1 IV prý v kontroverzní věci napodobí konkurenci

Sony Xperia 1 IV nabíjecí adaptér spekulace

Japonská společnost Sony naplánovala na 11. května prezentaci nového Xperia telefonu a světlo světa by v rámci této události měla spatřit již čtvrtá generace vlajkového modelu 1. K očekávané novince Sony Xperia 1 IV již uniklo několik specifikací, nebo alespoň spekulací kolem nich. Hovoří se tak například o vylepšeném 12Mpx selfie fotoaparátu (třetí generace měla vepředu 8Mpx senzor) a úložištích o velikostech 256 a 512 GB. Poslední tipy pak řeší také (ne)přítomnost adaptéru v balení, což je v dnešní době velmi diskutované téma.

Spekulace tvrdí, že Sony má v plánu zařadit se po bok firem jako Apple či Samsung a k telefonu s ohledem na životní prostředí nepřibalit nabíječku. Tento trend, který předpokládá, že vhodný adaptér už má většina lidí doma, zatím zákazníci přijímají vlažně. Pokud se tak Sony skutečně rozhodne, pochopitelně bude hodně záležet i na tom, s jakým příkonem bude model Xperia 1 IV operovat. Předchozí varianta měla 30W nabíjení, což není až takový problém zajistit i alternativní nabíječkou.

Jak vnímáte absenci adaptérů u nových mobilů?

Zdroj: ntbcheck

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)