Sony Wena 3 oficiálně: proměňte své hloupé hodinky v chytré a dodejte jim nový styl

sony wena

Společnost Sony oficiálně představila třetí generaci chytrého náramku Wena 3. Pokud zařízení neznáte, jedná se o chytrý náramek, který lze vyměnit za klasický řemínek u vašich hodinek a rázem je tak proměníte v chytrou záležitost. Pokud tedy neholdujete chytrým hodinkám, Wena 3 by mohlo být řešení.

Sony Wena 3 oficiálně

Sony Wena 3 disponuje poměrně velkým dotykovým displejem, který umí zobrazit notifikace, alarmy, časovače a spoustu dalšího. Nechybí ani mikrofon a to proto, že se zde nachází hlasová asistentka Alexa. Pro platby je tu samozřejmě NFC, ovšem zatím pouze pro Japonsko. Novinkou oproti předchozí generaci je pak snímač srdeční frekvence, který dokáže rovněž vypočítat VO2 Max a detekovat okysličení krve.

Za zmínku stojí také detektor stresu, krokoměr a sledování spánku. Jelikož je tento řemínek vyroben proto, aby si k němu uživatel vzal nějaké slušivé hodinky, musí sám o sobě dobře vypadat. Je k dispozici buď v nerezové oceli SUS316L, přičemž verze Black byla navíc iontově pokovena. Pokud neholdujete kovům, je zde také kožený nebo silikonový. Cena začíná na 24 000 JPY, což je asi 5 800 korun.

Co na tento typ řemínku říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)