Sony zlevňuje Xperie a rozdává k nim i sluchátka. Mrkněte na nabídku

Sony Black Friday 2020

Společnost Sony se přidala k dalším společnostem a e-shopům a přišla s vlastní variantou Black Friday. Pro zájemce o chytré telefony bude zásadní informace, že se akčních cen dočkaly i mobily řady Xperia. Ty samotné budou během akce levnější a navíc k nim můžete dostat i zajímavé dárky. Speciální nabídka v rámci Black Friday 2020 ze strany Sony obsahuje například telefon Xperia 1 II za 29 990 Kč, přičemž k nim dostanete jako bonus špičková bezdrátová sluchátka WF-1000XM3. Letos byla představena varianta XM4 a akce se tedy netýká posledního modelu, i tak jde ovšem o velmi poutavou nabídku.

Sony Xperia 1 II cocky

Starší Xperia 1 teď u vybraných prodejců Sony produktů seženete za 15 990 korun. Dalším telefonem v akci je Xperia 5 II, jenž má nyní cenu 24 990 Kč a jsou k němu také sluchátka. V tomto případě jde o model WF-SP800N. Black Friday nabídka od Sony je platná ode dneška (16. listopad) až do konce roku 2020.

Využijete některé z nabídek? Které?

Zdroj: TZ Sony

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)