Snapchat vypouští multiplayerovou verzi hry Subway Surfers

subway surfers snapchat

Snapchat a jeho herní platforma Snap Games, kterou spustil v dubnu se stále rozrůstá. Důkazem je toho nejnovější multiplayerový počin Subway Surfers Airtime, která je postavena na stejném principu, jako plnohodnotná hra. Se svou postavičkou běžíte donekonečna, přičemž se u toho vyhýbáte překážkám a sbíráte mince.

Snap Games je rychlý způsob hraní s přáteli přímo z okna chatu. Stačí klepnout na ikonku raketky v chatu a spustit vybraný titul. Spolupráci si vychvaluje taktéž generální ředitel SYBO Games, tvůrců Subway Surfers: “Jsme nadšení, že se franšíza Subway Surfers dále rozrůstá a těšíme se ze spolupráce se Snap Games. Jedná se o win-win pro nás i pro Snapchat a podobně smýšlející společnosti.” uvedl ve svém prohlášení.

Subway Surfers Airtime | Launch Trailer | Coming soon on Snapchat!

Subway Surfers Airtime | Launch Trailer | Coming soon on Snapchat!

Ke hře se může připojit až 10 různých hráčů a soutěžit tak mezi sebou. Do závodu se můžete zapojit buď okamžitě s přáteli nebo využít možnosti výzvy. Snapchat začíná hru uvolňovat postupně po celém světě a my se moc těšíme, až si ji budeme moci vyzkoušet. Možná právě tato platforma pomůže společnosti vstát z mrtvých. Před pár lety ji totiž takřka pohřbil Instagram se svými My Story a Snapchat tak rázem přestal dávat smysl.

Používáte stále Snapchat?

Zdroj: engadget.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)