SMS Scheduler: Spolehlivé plánování zpráv a řada zajímavých funkcí

sms sheduler aplikace

Přijde vám SMS. Jste zaneprázdnění a rozhodnete se ji ignorovat – určitě odpovíte později. Přání k narozeninám řešíte na Facebooku, proč ale neposlat i klasickou textovku? Podobné situace a spoustu dalších přání dokáže vyřešit spolehlivá aplikace SMS Scheduler: Sent later – a dělá přesně to, co stojí v jejím názvu.

SMS Scheduler pošle smsky za vás

Plánované SMS zprávy nejsou žádnou novinkou – často jsou dokonce samotnou součástí obyčejných aplikací na posílání textovek. Pokud však nechcete měnit vaši defaultní aplikaci nebo prahnete po více funkcích, skvěle poslouží novinka právě vytažená z developerské pece, nesoucí vyčerpávající název SMS Scheduler: Sent later. V aplikaci lze pohodlně naplánovat pro pozdější odeslání jak skupinové zprávy, tak individuální.

Pro naplánování SMS zpráv stačí v jednoduché aplikace následující:

  1. Vyplnit pole pro příjemce – můžete rozeslat stejnou zprávu i několika kontaktům najednou.
  2. Napsat příslušnou zprávu.
  3. Vybrat datum a čas doručení – ten není nijak omezen, naplánovat tak můžete různé narozeniny kamarádů a příbuzných, které se navíc mohou každý rok opakovat.
  4. Nastavit případné opakování.
  5. Potvrdit volbu a zapnout ve vysouvacím panelu oznámení o úspěšném doručení (DELIVERY REPORT).

TIP

Při plánování narozeninových SMS využijte seznamu dat narození vašich přátel na Facebooku. Skoro to bude vypadat, že jste si vzpomněli i offline!

SMS úspěšně doručeny

SMS Scheduler jsme otestovali spolu s funkcí notifikace o úspěšném odeslání – ta se zobrazila v oznamovací liště až poté, kdy příjemce zprávu skutečně obdržel. SMS očekávaně přišly se standardním asi plus mínus minutovým zpožděním. Pokud si odeslání zpráv po čase rozmyslíte, po naplánování lze SMS jednoduše zrušit. Odinstalace se o smazání postará rovněž.

SMS Scheduler: Sent Later
SMS Scheduler: Sent Later

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)