TOPlist

SMS Jízdenka

sms_jizdenka_ico

Jezdíte často s přáteli pražskou hromadnou dopravou a věčně hledáte formát sms jízdenky na plakátech vylepených ve stanicích metra?

Pak zkuste aplikaci SMS Jízdenka, která by vám přesně v tomto měla pomoci. Navíc budete mít jízdenky pod kontrolou a telefon Vás upozorní, když některá bude chvíli před vypršením, a nabídne Vám možnost objednat hned novou.

Na hlavní obrazovce máte o jízdenkách dobrý přehled a pokud přijde kontrola, stačí na jízdenku kliknout a hned se vám zobrazí kontrolní kód. Nemusíte tak již před revizorem procházet a hledat v seznamu soukromých zpráv. V případě potřeby si můžete nechat zobrazit i kompletní text sms jízdenky a samozřejmě aplikace nechává sms jízdenku i mezi sms zprávami v inboxu Vašeho telefonu.

sms jizdenka emptyJeště nemáte koupenou žádnou jízdenku? sms jizdenkaPřehled zakoupených jízdenek.

Kde aplikaci získat?

Aplikace je k dispozici v Android Marketu, zadejte do vyhledávání „jizdenka“, aplikace by Vám měla hned vyskočit. Nebo hledejte v kategorii Applications -> Travel. SMS Jízdenka funguje pouze ze SIM karet českých operátorů a na území České republiky, proto jsme omezili dostupnost aplikace pouze na Českou republiku.

Od koho aplikace pochází?

SMS Jízdenku napsal jako dvacetiprocentní projekt Ondra Zahradník ve společnosti Inmite s.r.o a uživatelské rozhraní spolu s grafikou dodal Martin Cohen.

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)