Smartphone LG G6 bude celokovový, potvrdila společnost

Smartphone LG G6

Smartphone LG G6 bude sice oficiálně představen až za nějakou dobu, nicméně LG už prozradilo několik informací v minulosti. Nyní se přidaly další dvě věci, jedna se týká konstrukce, druhá fotoaparátů.

Smartphone LG G6 bude celý z kovu

Spekulovalo se, jestli konstrukce nadcházejícího vlajkového modelu LG G6 bude celokovová, nebo jestli na něm najdeme plast nebo sklo. Spekulace utnula sama společnost, když na svých oficiálních stránkách k G6 uvedla krátký odstavec, který láká na představení.

Co je na vašem seznamu přání pro rok 2017? Vodotěsnost? Fotoaparát, který dokáže zachytit vše najednou? LG G6 má tohle všechno, a to již brzy! Brzy se dozvíte více o celokovovém těle, čtečce otisku prstů a dalších prémiových detailech.

Tohle je část odstavce, který stojí na hlavní stránce LG. Potvrzují tak rovnou několik spekulací z posledních týdnů jako třeba vodotěsnost, duální fotoaparát s širokoúhlým objektivem a samozřejmě také celokovové tělo. Také už je jasné, že telefon dostane Snapdragon 821, a to z důvodu, aby se na trh tento vlajkový model dostal co nejdříve. Představení LG G6 proběhne na veletrhu MWC, který startuje již příští týden.

Těšíte se na smartphone LG G6, nebo vyhlížíte jiný vlajkový model?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Recenze Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (14)