TOPlist

Služba PayPal bude kompletně podporovat platby přes Google Pay

sluzba paypal google platby

Služba PayPal patří k těm nejoblíbenějším platebním metodám na internetu. Brzy navíc obliba ještě poroste, protože se oznámila spolupráce se společností Google. Ve zkratce to znamená, že díky integraci Google Pay půjde přes PayPal platit napříč společností Google, a to od předplatného, přes aplikace a hry v Google Play, až po hardware v Google Store.

Služba PayPal brzy půjde propojit s Google Pay

Google Pay (dříve Android Pay) už službu PayPal podporuje v zahraničí přesně rok a od ledna tohoto roku pak i možnost přidání PayPal Business karty. Každopádně to nyní nefunguje tak jednoduše, pro každou službu společnosti Google, kde se platí, se musíte s PayPal účtem přihlásit zvlášť. To není zrovna ideální.

sluzba paypal google pay

Brzy se to ale změní, protože propojení PayPal a Google Pay bude otázka jednoho přihlášení. Následně už budou služby propojené u všech Google plateb. Prozatím není známé přesné datum, společnosti prozradily pouze „brzy“. Zároveň v tuto dobu není jasné, na které země se dostane. V Česku totiž můžete momentálně platit pouze přes platební kartu a v obchodě Google Play například i s pomocí mobilního kreditu. Další služby jsou ale u nás zatím v nedohlednu.

Google Wallet
Google Wallet
PayPal - Send, Shop, Manage
PayPal - Send, Shop, Manage

Využíváte službu PayPal? Uvítali byste i u nás propojení s Google Pay?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)