TOPlist

Cena oblíbených sluchátek Sony WH-CH720N je zpátky na minimu, teď nestojí ani dva tisíce!

Sony WH-CH720N
  • Oblíbená sluchátka Sony WH-CH720N jsou k dostání za nevídaně nízkou cenu
  • Chlubí se elegantním designem a dlouhou výdrží
  • Poskytují čistý zvuk, který si lze uživatelsky přizpůsobit

Na Alze byla zahájena další fáze slev, tentokrát se zaměřením na audio, video a TV produkty. Za překvapivě nízkou cenu lze nyní koupit třeba sluchátka Sony WH-CH720N, která se jinak běžně dají pořídit za necelých 2 400 Kč. Se slevovým kódem DNYALZA30 však vychází na pouhých 1 989 Kč, což se téměř rovná historickému minimu (1 970 Kč).

Hlavním lákadlem sluchátek je kromě elegantního designu podpora aktivního potlačení hluku, s nímž dovedou hrát nepřetržitě i pětatřicet hodin. Tím se dostáváme k výdrži, kterou zajišťuje 520mAh baterie – podle výrobce je schopna udržet sluchátka při životě klidně i po dobu 50 hodin. To představuje více než dva dny nepřetržitého poslechu! Samozřejmostí je i rychlé nabíjení, díky němuž lze z pouhých tří minut na nabíječce vytěžit až hodinový audio zážitek.

Sluchátka Sony WH-CH720N

V útrobách sluchátek dále nalezneme kvalitní 30mm měniče s frekvenční odezvou 7–20 000 Hz, která ve spolupráci s integrovaným procesorem V1 a technologií DSEE zajistí krásné přirozené vokály a čistý zvuk. Audio si navíc můžete přizpůsobit podle gusta vytvořením vlastního ekvalizéru v uživatelské aplikaci, popřípadě si lze vybrat jeden z předdefinovaných.

Sluchátka se k zařízením připojují pomocí technologie Bluetooth 5.2 a díky zabudovaným mikrofonům s nimi lze i volat. K ovládání nemusíte ani vytahovat telefon z kapsy, jelikož všechny ovládací prvky naleznete přímo na náušnících.

Představujeme bezdrátová sluchátka přes uši Sony WH-CH720N s pro potlačení okolního hluku

Představujeme bezdrátová sluchátka přes uši Sony WH-CH720N s pro potlačení okolního hluku

Cena: 1 989 Kč

Máte raději špunty, nebo sluchátka přes hlavu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)