TOPlist

Lidl prodává kvalitní bezdrátová sluchátka Sony nejlevněji v Česku

lidl sluchátka sony

Trh s bezdrátovými sluchátky se rozrostl takovým způsobem, že lze v dnešní době koupit ty základní už za cenu okolo pětiset korun. Pokud byste ale hledali o poznání kvalitnější zážitek s lepšími basy, nešlápnete vedle se sluchátky SONY WF-XB700 s funkcí Extra Bass, které má momentálně e-shop Lidl na nejnižší cenu v Česku.

SONY WF-XB700 na e-shopu Lidl za nejlepší cenu

Sluchátka Sony True Wireless WF-XB700 se mohou pochlubit kvalitním zvukem i pořádnými basy. Jak jsme již zmínili, funkce Extra Bass zajistí výraznější basový projev a silný nízkofrekvenční zvuk. Na jedno nabití vydrží až 9 hodin, spolu s pouzdrem se pak výdrž prodlouží až na 18 hodin. Pokud byste měli sluchátka vybitá a nutně potřebovali poslouchat, stačí je dát do nabíječky alespoň na 10 minut a máte na hodinku vystaráno.

Potěší také certifikace IPX4, takže sluchátka nerozhodí pot či stříkající voda. Obchod lidl-shop je aktuálně nabízí za cenu 1529 Kč. Dle serveru Heureka je tato cena nejnižší na českém internetu.

These are AMAZING!!! – Sony WF-XB700 Wireless Earbuds

These are AMAZING!!! - Sony WF-XB700 Wireless Earbuds

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Zdroj: Lidl

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)