Radši drátem do ucha? OnePlus má nová Nord sluchátka

sluchátka OnePlus Nord Wired Earphones

Čínská společnost OnePlus oficiálně uvedla na evropské trhy nová sluchátka, která spadají do produktové série Nord. Neočekávejte ale žádné futuristické bezdrátové špunty či jinou modernu, jde totiž o běžný model s drátovým propojením a 3,5mm jack koncovkou. Novinka, opravdu velmi originálně nazvaná OnePlus Nord Wired Earphones, má 9,2mm měniče a silikonové špunty. Ty jsou k dispozici ve třech velikostech.

Frekvenční rozsah je klasických 20 Hz až 20 kHz, citlivost 106 ±2 dB a sluchátka disponují certifikací IPX4. Jsou tedy odolná proti vniknutí stříkající vody a tím pádem částečně vhodná třeba i k používání v dešti. Na zadní straně obou sluchátek jsou magnety, které umožňují oba konce sepnout k sobě, čímž se dá zapínat či vypínat přehrávání. Co se týká ovládání, tak na kabelu je k dispozici také panel s tlačítky, která rozumí jednoduchému, dvojitému, trojitému a dlouhému stisknutí. Nechybí zde ani mikrofon.

Délka kabelu bohužel známá není, ale pravděpodobně půjde o klasických cca 1,5 metru. OnePlus Nord Wired Earphones jsou již k dostání na webu výrobce. Cena je 20 eur, tedy bezmála 500 Kč.

Máte raději drátová sluchátka? Proč?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)