Nová bezdrátová sluchátka Mobvoi Earbuds Gesture podporují netradiční gesta hlavou

sluchátka Mobvoi Earbuds Gesture predstaveni

Společnost Mobvoi je známá svými WearOS hodinkami a zcela bezdrátovými sluchátky. V těchto dnech byla představena nová sluchátka Mobvoi Earbuds Gesture, která nabízí jednu hodně netradiční funkci – podporují gesta hlavou. Zajímavá je také cena, která v úvodní akci na serveru Indiegogo činí 69 dolarů, v přepočtu s DPH cca 1800 Kč.

Sluchátka Mobvoi Earbuds Gesture nabídnou vydrží až 10 hodin přehrávání

Jak už jsme se zmínili v titulku a prvním odstavci, hlavní funkcí, kterou se chce Mobvoi lišit, jsou gesta, která se aktivují potřesením hlavy. Pomocí nich můžete tak například přijmout anebo odmítnout příchozí hovor. K dispozici je i podpora klasických dotyků prstem. Sluchátkům nechybí splnění certifikace IPX5, takže se hodí například na sportování – nebude jím vadit pot ani trochu dešťových kapek. Novinka rovněž podporuje samostatné zapojení, což znamená, že můžete mít propojené pouze jedno sluchátko, zatímco se druhé bude nabíjet. Samotná výdrž se zastavila na hodnotě 10 hodin. Nabíjecí pouzdro pak nabízí dalších 50 hodin. Potěší použití USB-C konektoru pro nabíjení.

Mobvoi Earbuds Gesture – smart earbuds with TicMotion™ AI feature

Mobvoi Earbuds Gesture - smart earbuds with TicMotion™ AI feature

Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 5.0 a nechybí ani podpora Asistenta Google a Siri. K dispozici je i Mobvoi aplikace, která zpřístupní nastavení. Podobně jako u jiných Mobvoi produktů, i sluchátka Mobvoi Earbuds Gesture se nejprve začínají prodávat přes crowdfundingový server IndieGoGo. Momentálně je cena 69 dolarů, v klasickém prodeji pak budou za částku 130 dolarů, v přepočtu s DPH cca 3 500 Kč. Dodání je plánováno na říjen 2020.

Líbí se vám nápad s gesty s hlavou?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)