LAMAX má dvoje nová sluchátka. Jedny umí hrát až 36 hodin

LAMAX Dots2 Touch Trims1 sluchátka parametry cena

Společnost LAMAX posílá na český trh dvoje nová bezdrátová sluchátka Dots2 Touch a Trims1. První jmenovaný model zaujme hlavně velmi příjemnou výdrží sluchátek v kombinaci s pouzdrem a také schopností bezdrátového nabíjení. Společnými aspekty obou novinek jsou například dotykové ovládání, možnost komunikace se Siri a Google Asistentem, Bluetooth 5.0 konektivita a frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz.

Sluchátka Dots2 Touch zvládnou za běžných okolností (podle výrobce s 50% hlasitostí) hrát šest hodin samotná a šestinásobek této hodnoty, tedy 30 hodin, nabídne navíc ještě pouzdro. Doba nabíjení je dvě hodiny. Varianta Trims1 zvládne se samotnými špunty stejnou dobu, pouzdro má však poloviční kapacitu. Nabíjení je na hodinu a půl.

LAMAX Dots2 Touch, která připomínají například klasické modely Galaxy Buds, momentálně stojí 1 190 Kč, přičemž standardní cena má být 1 890 Kč. LAMAX Trims1, naopak sázející na “tyčinkový” styl Apple AirPodů, můžete v tuto chvíli pořídit za 990 Kč. Běžná cena má prý být 1 790 Kč.

Jaké nároky máte na bezdrátová sluchátka?

Zdroj: TZ LAMAX

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)