Levná sluchátka Honor Earbuds 2 Lite míří do Evropy. Zaujmou nízkou cenou, ANC a solidní výdrží

Sluchátka Honor Earbuds 2 Lite míří do Evropy

Bezdrátová sluchátka Honor Earbuds 2 SE byla představena již v červnu, ovšem pouze v Číně. Nyní se stejná sluchátka dostávají i na evropský trh pod názvem Honor Earbuds 2 Lite. Vyznačují se podporou ANC, slušnou výdrží baterie a zajímavou cenou. Pojďme si je tedy představit.

Sluchátka Honor Earbuds 2 Lite míří do Evropy

Sluchátka disponují 10mm měniči s kompozitními membránami a můžeme se těšit také na dva mikrofony, které se starají o ANC a také redukci hluku větru. Pokud budete mít ANC vypnutý, vydrží sluchátka až 10 hodin při běžném poslechu, což je velmi dobrá hodnota.

Sluchátka Honor Earbuds 2 Lite míří do Evropy

Výrobce však bohužel neuvádí dobu se zapnutým režimem. S pouzdrem se ale dostanete na celkovou výdrž 32 hodin. Pokud by se vám povedlo Honor Earbuds 2 Lite vybít, za 10 minut jste schopni je nabít na 40 % pomocí rychlého nabíjení.

Sluchátka jsou prozatím k dispozici ve Velké Británii, Finsku, Španělsku, Francii, Itálii a Německu, ovšem dá se čekat že budou k dispozici na různých e-shopech i u nás. Cena je stanovena na 70 EUR, což je asi 1 800 korun. Zajímavostí je, že tato cena platí pro všechny země až na Itálii, kde jsou sluchátka za 100 EUR, tedy asi 2 500 korun. Italové tak za sluchátka zaplatí asi o 700 korun více.

Jaká sluchátka momentálně používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)