Dyson má sluchátka s dechovým filtrem. Cena vám dech vyrazí

Dyson Zone sluchátka filtr cena

Značku Dyson má většina z nás spojenou s vysavači, čističkami či elektronikou pro péči o tělo. Jako velké překvapení se tedy jeví fakt, že firma představila vlastní náhlavní bezdrátová sluchátka. Ještě více překvapivé ale je, že se jí podařilo do tohoto zařízení propašovat prvek, který přesně sedí do jejího zmíněného portfolia. Sluchátka Dyson Zone totiž mají připínací respirátor, jinak řečeno vzduchový filtr.

První zmínka o tomto extravagantním zařízení se datuje na začátek letošního roku, nyní jsme se ale dozvěděli více detailů. Mimo jiné zazněla cena, která je paradoxně dechberoucí. Ve svém nejnovějším oznámení firma sdělila, že sluchátka Zone budou k dispozici od ledna v Číně a v březnu dorazí do Spojených států, Velké Británie, Hongkongu a Singapuru. V USA budou stát 949 dolarů, což je v běžném přepočtu cca 22 tisíc Kč.

Dyson Zone sluchátka filtr cena filtrace

Co Dyson Zone konkrétně umí? Nástavec pro filtraci vzduchu zakryje nos a ústa a filtry prý zachytí 99 % znečištění částicemi. Pomocí přiložené aplikace můžete dokonce monitorovat okolní vzduch. Tento nástavec je ale možné sundat a sluchátka se dají používat i bez připojené filtrační jednotky. Mezi klasické sluchátkové parametry patří velmi slušný frekvenční rozsah 6 Hz – 21 kHz, až 50hodinová výdrž nebo ANC s možností potlačení šumu až do hladiny 38 dB.

Jak byste reagovali na někoho s takovými sluchátky?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)