Sleva na JBL reproduktory a sluchátka exkluzivně pro čtenáře Svět Androida a po omezenou dobu

mobil pohotovost sleva jbl

JBL reproduktory a sluchátka jsou mezi uživateli mobilních telefonů hodně oblíbené. I z toho důvodu jsme si pro vás připravili zajímavou akci společně s obchodem Mobil Pohotovost. Ušetřit můžete až několik tisíc korun. Pojďme si tedy ukázat, které reproduktory a sluchátka od JBL jsou v akci.

Exkluzivní sleva pro čtenáře Svět Androida na JBL produkty

V minulosti jsme vám společně s obchodem Mobil Pohotovost přinesli slevy na mobilní telefony. Dnes pro vás máme mírně odlišnou akci. A to na JBL produkty v čele s obřím bezdrátovým reproduktorem JBL PartyBox 300. Pokud byste ale chtěli něco menšího anebo sluchátka, tak si také vyberete. Celkově se tato exkluzivní sleva vztahuje na 5 produktů. Přehled cen před a po slevě můžete vidět v odrážkách. K aktivaci slevy využijte slevový kód “jblsa2019”. Kompletní  instrukce naleznete níže.

jbl partybox 300 recenze

Pozor, JBL ve slevě je pouze pro nejrychlejší

S koupí neváhejte, protože platí pouze pro prvních 50 šťastlivců. Výjimkou je JBL PartyBox 300, kde je sleva určena pouze pro 5 prvních osob.

Reproduktor JBL PartyBox 300 černý

Sluchátka JBL Tune 500BT bezdrátová

Reproduktor JBL GO 2

Reproduktor JBL Clip 3

Reproduktor JBL Flip 4

Jak získat exkluzivní slevu na JBL produkty?

Získání slevy je opravdu jednoduché. Jediné, co potřebujete, je při nákupu produktu JBL u Mobil Pohotovosti zadat slevový kód “jblsa2019” (kód zadávejte bez uvozovek) a potvrdit jej. Exkluzivní sleva se pak automaticky aktivuje. Akce platí pouze při nákupu na e-shopu www.mp.cz a to pro prvních 50 kusů. V případě JBL PartyBox 300 pro prvních 5 kusů.

jbl akce mobil pohotovost

POZOR takové akce nebývají často

  1. Akce platí pouze při nákupu na e-shopu www.mp.cz
  2. Pro získání slevy zadejte v košíku kód “jblsa2019” (kód zadávejte bez uvozovek)
  3. Slevová akce trvá pro prvních 50 kusů. V případě JBL PartyBox 300 pro prvních 5 kusů.
Využili byste podobnou akci? Máme v nich pokračovat?

Je pro vás tahle akce zajímavá?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)