Menu

Sledujte živě konferenci Google I/O, máte tři možnosti

Událost, kterou žádný fanoušek systému Android a Googlu obecně nechce prošvihnout, se blíží. Již dnes můžete živě sledovat konferenci Google I/O ze San Francisca. Poradíme vám, jak na to. Informace o tom, co by Google mohl představit, najdete v našem článku.

Larry Page

Způsoby jsou tři. Prvním je zúčastnit se akce Google Extended, která se koná v několika městech České republiky. Zpravidla se pojí se sledováním úvodní (a také nejdůležitější) přednášky Google I/O. Součástí bývá doprovodný program. Pokud se chcete potkat s nadšenci Googlu ve svém městě, jistě na Google Extended vyrazte.

Druhým způsobem je sledovat Google I/O z pohodlí svého domova skrze livestream. Ten vypukne v 18 hodin a bude dostupný na stránkách Google. Pokud se nechcete dívat v angličtině, aktuální informace v textové podobě najdete takřka okamžitě na našem webu.

Google I/O

Pokud zrovna pojedete z práce a nebudete u počítače, můžete konferenci sledovat i ze svého chytrého telefonu či tabletu. K tomu slouží oficiální aplikace, kterou si můžete stáhnout z Google Play. Kromě livestreamu dostanete do ruky kompletní program a můžete si vytvořit vlastní rozvrh.

Google I:O app Google I:O app 1

Google I/O 2018
Google I/O 2018
Developer: Google LLC
Price: Free
 

Komentáře

AntiApple

AntiApple

25.6.2014 12:53

Ten Health Kit, čo chcú predstaviť to ako vážne? Opičiť sa po Apple?

V0J7A

V0J7A 0

z aplikace
25.6.2014 14:17

Zdá se mi to, nebo ve screenshotech aplikace Google I/O 2014 jsou acreenshoty z tabletu se zvláštním rozvržením softwarových tlačítek i se zvláštním poměrem stran?

Jakub Sycha

25.6.2014 14:49

Že by novej Nexus? :D

Orbit09

25.6.2014 14:55

Škoda, že jste na Google Extended neupozornili dřív, teď už mají plno.

RSS (komentáře k článku)