SledovaniTV daruje 7 placených kanálů zdarma. Sporty, příroda, HBO i dětské programy

SledovaniTV sedm kanálů zdarma

Česká IP televizní služba SledovaniTV nabídne novým i stávajícím uživatelům sedm jinak placeným kanálů zdarma. Firma prý chce lidem pomoct překonat období lockdownu. Nabídka je určená i pro nové uživatele, takže je to ideální možnost službu vyzkoušet. Jaké placené kanály jsou v nabídce SledovaniTV dočasně zdarma?

SledovaniTV nabídne dočasně sedm placených televizních kanálů zdarma. Z nabídky si vybere celá rodina. Nabídka platí do konce března, a to jak pro stávající, tak pro nové zákazníky. Pro děti jsou připraveny programy Baby TV a Disney Channel. Sportovní fanoušci ocení kanály Sport1, Sport 2 a Arena Sport 1, kde lze sledovat zápasy KHL či závod Formule 1 v Bahrajnu. Relaxovat budou moct uživatelé u National Geographic a National Geographic Wild.

SledovaniTV
SledovaniTV

Služba SledovaniTV nabízí předplatné první měsíc za jednu korunu a poté 199Kč měsíčně. V této ceně je 89 televizních programů. Přehrávat lze až sedm dní zpětně a služba obsahuje i paměť na 25 hodin nahrávek. Na první zkušební měsíc navíc uživatelé získají zdarma i HBO a HBO GO. Samsung, LG, Panasonic, Hisense a televizorech se systémem Android TV. Aplikace je dostupná i pro telefony s Androidem a Apple iOS.

SledovaniTV – Televize pod palcem!

SledovaniTV - Televize pod palcem!

Jaké kanály nejčastěji sledujete v době lockdownu?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)