Menu

Skype v nové verzi dostává tmavý motiv

Skype dostává v nejnovější aktualizaci celkem tři novinky. Největší novou funkcí ve verzi 8.3 je tmavý motiv, pak se také dostalo na řazení chatů a ukazatele aktivity.

Skype 8.3 přináší celkem tři novinky

Nově si můžete v nastavení zvolit dva grafické motivy, tím prvním je klasický světlý, mnohem zajímavější je ale podpora tmavého motivu, která potěší všechny uživatele s AMOLED displeji. Jedná se o odlišné grafické motivy než témata chatu, protože změní grafiku celého uživatelského rozhraní.

Druhou novinkou je lepší řazení chatů, kdy si můžete chaty seřadit podle nedávných, nepřečtených či aktivních konverzací. Před aktualizací se zobrazovaly chaty podle poslední aktivity. Poslední větší novinkou jsou pak ukazatele aktivity, což je funkce, která mnoha lidem chyběla. U kontaktů uvidíte malou zelenou tečku, která značí to, že váš kontakt je zrovna online.

V neposlední řadě se také dostalo na opravy a optimalizaci aplikace. Aktualizace 8.3 se postupně uvolňuje, několik dní může trvat, než se vám aktualizace nabídne. Pokud ale nechcete čekat, můžete si aktualizaci nainstalovat ručně přes APKMirror.com.

Skype - free IM & video calls
Skype - free IM & video calls

Chyběl vám tmavý motiv ve Skypu?

Zdroj: 9to5google.com

 

Komentáře

kef

3.8.2017 23:19

Díky mrkvi je skype dead

Abkraka_a

AlešA 7

3.8.2017 23:44

Měl by to být standart u aplikaci,nejen u Amoled displejů..

Ron.Jeremy

Ron Jeremy 2

6.8.2017 22:00

Já mám třeba světlá témata rád, temné aplikace mi vadí, takže proč nedat vybrat.
Ale tohle rozhodně není hlavní bolest nového Skype. Z dříve dobře použitelné aplikace se stal rádoby-sociální paskvil, který ořezal smysluplnou funkčnost původní verze, a nahradil jí vlastnostmi směřovanými, ehm, jak to slušně říci, na intelektuální spodinu…
Také nový Skype na Google Play sbírá spoustu “skvělých” takřka výhradně jednohvězdičkových hodnocení.
Zatím partyzánsky používám Skype Lite, pokud se situace nezlepší, či pokud dojde k úpravě i u něj, se Skype končím kompletně.

RSS (komentáře k článku)