Skype za vámi zvládne rozmazat pozadí už i v Android aplikaci

Skype Android aplikace rozmazané pozadí

V aktuální lockdown době se naplno projevily různé problémy, které s sebou nese dlouhodobá nutnost komunikace na dálku. Mezi nástrahy videochatovacích nástrojů například často patří fakt, že není vždy po ruce vhodné místo pro uskutečnění hovoru. Máme na mysli hlavně dostatečně reprezentativní pozadí, pokud se například nechcete stydět před kolegy, přáteli nebo vyučujícími kvůli nepořádku. Je proto fajn, že většina z těchto nástrojů umožňuje softwarovou úpravu pozadí kolem řečníka. Ne všechny to ale doposud poskytovaly úplně všude. Například Skype aplikace pro Android rozmazané pozadí zatím neumí, ale už je snad na cestě.

Skype
Skype

O zavedení této šikovné novinky informoval přímo MIcrosoft členy jeho testovacího programu Insider. Jakmile bude funkce zavedena (datum zatím oznámeno nebylo), v aplikaci přibude jednoduché tlačítko pro její spuštění. Efekt má přitom vypadat stejně jako například v Microsoft Teams. Android prostředí je v podstatě poslední, které na tuto vychytávku čeká, i na iOS už aplikace Skype rozmazané pozadí nabízí několik měsíců. Kromě této funkce má update přinést také nové reakce a pár menších oprav.

V jakém prostředí nejčastěji děláte videohovory?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)