Máte televizi s Androidem? Už na ní spustíte i Skylink Live TV

Skylink Live TV na Android TV

Majitelé chytrých televizí s operačním systémem Android mají nyní další možnost, jak ve svých zařízeních sledovat vysílání přes internet. Společnost Skylink dokončila update své vlastní vysílací aplikace Live TV, kterou je nyní možné na televizích s Androidem spustit. Platí to jak pro Českou republiku, tak pro celé území Evropské unie. Aplikace umožňuje příjem satelitních programů platformy Skylink a další služby, jako je sledování pořadů od začátku, pozastavení pořadu, televizní archiv i bohatou videotéku filmů různých žánrů. Skylink Live TV na Android TV mohou stávající zákazníci firmy zapnout okamžitě pomocí telefonu či tabletu. Ostatní ji mohou vyzkoušet na 30 dní zdarma.

google android tv 10

Aplikace byla doposud dostupná pouze pro starší operační systémy v chytrých televizích. Web Skylinku hovoří o LG TV s Web OS 3.0 a vyšší, Samsung TV rok výroby 2015 a novější s OS Tizen, Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava na platformě MB211 a MB130. Nyní už je Skylink Live TV dostupný i na Android TV. To pochopitelně ocení hlavně stávající zákazníci této firmy, kteří jsou současně majitelé televizí s Androidem. Televizní vysílání je ovšem díky Skylink Live TV dostupné i v chytrých telefonech a tabletech. V případě, že máte tarify Vodafone Video Pass nebo T-Mobile StreamOn, nečerpáte dokonce ani mobilní data.

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)