Skvělé hry za babku a mnohem více – Charitativní projekt Humble Mobile Bundle

humble bumble main

Humble Mobile Bundle je projekt umožňující zakoupení kolekce mobilních her přes webové stránky za libovolnou cenu, kterou si sami určíte. Tímto způsobem můžete podpořit nezávislé vývojáře her a charity. Rozdělení peněz určíte sami. Pokud budete trošku štědřejší a zaplatíte více, než průměr dotovaných částek, získáte k základním čtyřem hrám další dvě herní pecky a bonusy v podobě herních hudebních doprovodů. Zakoupení her provedete v pěti jednoduchých krocích.

  1. V prvním kroku si určíte částku, kterou jste ochotni zaplatit, minimálně však 1 dolar a v případě, že zaplatíte více, než průměr, což momentálně činí 5,23 dolarů, získáte další dvě hry a bonusové doplňky.
  2. V druhém kroku rozdělíte vaše peníze mezi hry a charity dle libosti, nebo necháte defaultní rozdělení.
  3. Ve třetím kroku je třeba správně zadat emailovou adresu.
  4. Ve čtvrtém kroku si můžete zvolit, jestli chcete hry poslat někomu jako dárek.
  5. V posledním kroku je třeba zvolit, jakým způsobem chcete posílané peníze zaplatit.

Momentálně si z Humble Mobile Bundle můžete odnést tyto hry:

Humble Mobile Bundle 3

Humble Mobile Bundle 3

Epoch

Graficky velmi povedenou hru, která se opírá o Unreal Engine 3 nám přineslo studio Uppercut Games. V postapokalyptickém světě, v němž roboti bojují o přežití v nikdy nekončící válce, se vžijeme do jednoho robota s cílem odhalit, co přesně se stalo starému světu, jak jej známe. Jedná se o velmi kvalitní střílečku dobře přizpůsobenou dotekovým zařízením. Částečně vám může hra připomínat kousky od Glu Mobile jako je D-Day, ale my ji shledáváme zajímavější a hlavně hratelnější. Svému robotovi časem dokupujete zbraně, skelety a různé schopnosti. Epoch můžete na Google Play stáhnout za zhruba 100 korun. Obávat se dalších výdajů skrze mikrotransakce nemusíte i když jsou dostupné.

epoch game

Rymdkapsel

O velmi netradiční budovatelskou strategii se postaralo studio grapefrukt games. Hra se jmenuje rymdkapsel a ovládáme v ní malé nohsledy ve tvaru obdélníčků, kteří budují vesmírnou základnu. Při tvorbě základny budeme potřebovat spousty surovin, které těžíme a vyrábíme různými kombinacemi materiálů. Také pár nových nohsledů si můžeme vytvořit pro urychlení prací a postupu. Všechno zní velmi idylicky, ale ve vesmíru nejsme sami a jednou za čas přiletí nepřátelé. Proto je třeba se bránit, budovat obranné úseky a svolávat nohsledy do služby, když je třeba. Cíle daného kola máte na začátku hry a jedno kolo můžete zabrat i více než hodinu herního času. Rymdkapsel není hrou pro každého, ale rozhodně se jedná o naprosto perfektní hru, kterou ocení zejména vyzrálejší hráči.

rymdkapsell

SpellTower

Tato hra patří podle zahraničních médií mezi nejlepší slovní hry na mobilních zařízeních a směle by měla strčit do kapsy klasiky, jako jsou Scrable a slovní fotbal. Ve hře budete spojovat písmenka z hracího pole do slov, které následně zmizí a připočítají se vám body. Tento jednoduchý, ale přitom velmi zábavný, princip můžete hrát hned v několika módech a to Tower Mode, Puzzle Mode, Ex Puzzle Mode, Rush Mode a dokonce i v multiplayer módu.

spelltower rush mode

Spelltower
Spelltower

Swordigo

Jedná se o nezávislou a velmi podařenou akční plošinovku, která má svůj debut právě přes Humble Mobile Bundle. Hra je velmi pěkně zpracovaná s klasickým příběhem o cestě za záchranu vesnice před temným protivníkem. Příjemná grafika, ovládání a bojový systém založený na sekání mečem, kouzlení a odrážení nepřátelských útoků dělá ze hry příjemné překvapení. Hrát budete za modrovlasého hrdinu, kterého postupně vylepšujete. Kromě povedených soubojů vás čekají i logické situace, házení nejrůznějších předmětů na protivníky a nápadití nepřátelé.

swordigo boss

Swordigo

Swordigo

Ridiculous Fishing

Další návyková pecka, ve které se zhostíme role nekompromisního rybáře. Vašim úkolem zde bude nahodit vlasec s háčkem do vody a pomocí gyroskopu jej dostat co nejhlouběji. Jakmile dosáhnete dna, nebo chytíte rybu, začíná šílené rybaření a po cestě nahoru se snažíte posbírat co nejvíce úlovků. Po vytažení ryb z vody přichází jejich okamžité naporcování brokovnicí ve vzduchu. Za každý rybí odstřel získáváte peníze, za které si vylepšujete střelné zbraně a vlasec s háčkem.

ridiculous fishing diving

Ridiculous Fishing
Ridiculous Fishing

Kingdom Rush

Velmi populární a známý tower defense, který pokud ještě nemáte, tak určitě ve své herní sbírce potřebujete. Na obranu budete mít na výběr 4 základní věže, které se dále vylepšují a rozvětvují s různými schopnostmi. Každá věž je účinnější vůči jiným protivníkům, kterých je ve hře až 50. Kromě věží používáte k obraně také hrdiny. Pro každé kolo si zvolíte vždy jednoho z devíti. Hrdinové se odemykají postupem ve hře a tak se ze začátku musíte spokojit pouze s jedním. Kingdom Rush boří žebříčky nejlepších her a tak si těch 40 korun, za které si hru můžete pořídit, rozhodně zaslouží. Hra nabízí hodiny kvalitního hraní a my ji rozhodně doporučujeme.

kingdom rush

Na Humble Mobile Bundle naleznete vždy ty nejlepší herní kousky, za které můžete zaplatit mnohonásobně méně, než normálně a ještě k tomu podpoříte dobrou věc a to charity s vývojářema. Tentokrát můžete podpořit Child’s Play Charity a Electronic Frontier Foundation. Při zaplacení více než průměrné částky se k současným hrám přidají ještě další v následujících dnech, za které již znovu nebudete muset platit. Odkaz na oficiální stránku Humble Mobile Bundle je zde.

6bfdf4d15621308f4c8d1d853c1facd4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Spider: Secret of Bryce Manor
Spider: Secret of Bryce Manor

Desert Bus
Desert Bus

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)