TOPlist

SketchBook aplikace je zdarma: Za pokročilé kreslení nemusíte platit poplatky

autodesk sketchbook android zdarma

Autodesk SketchBook je oblíbená aplikace na kreslení, která na Android vyšla již v roce 2010. Již od té doby patřila k tomu lepšímu, pokud jde o kreslení na telefonech či tabletech. Mnohokrát vyhrála různá ocenění pro nejlepší aplikaci. Jeden z důvodů, proč byla tak kvalitní, bylo to, že šlo o placenou aplikaci, respektive se platilo měsíční předplatné. To se ale nyní ruší a každý si může SketchBook stáhnout a instalovat zdarma.

SketchBook kreslení můžete stahovat zdarma

Tato aplikace existuje nejen pro Android. Umožňuje komukoliv používat zajímavé nástroje pro kreslení, ať už máte tablet nebo mobil. Autodesk věří, že kreativita začíná nápadem a ten musíte vyjádřit kdykoliv. Proto začal nabízet aplikaci a všechny její funkce zdarma. Není třeba platit měsíční předplatné, abyste měli všechny funkce dostupné. Nejde ani o žádný trial nebo demo verzi.

Tento software pro malování a kreslení nabízí konstruktérům, designérům, architektům a umělcům nástroje k rychlé proměně nápadů ve skici a k tvorbě nádherných ilustrací. Mezi hlavní funkce patří například přirozená práce s hladinami s režimy prolnutí, obsahuje více než 140 štětců, dokáže importovat a exportovat PSD atd.

Sketchbook
Sketchbook

Vyzkoušíte si Autodesk SketchBook?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)