LIDL nabízí levnou podložku a držák s bezdrátovým nabíjením do auta

SILVERCREST držák a podložka s bezdrátovým nabíjením do auta

Máme pro vás tip na další zajímavé mobilní příslušenství z obchodního řetězce LIDL. Pod známou značkou SILVERCREST se v nabídce objevila dvoudílná sada do auta, jejíž součástí je držák a podložka, oba s bezdrátovým nabíjením pro telefon. Oba kousky disponují standardem Qualcomm Quick Charge 3.0 a napájeny jsou z klasické automobilové zásuvky. Držák má přísavku na sklo a telefon chytí pomocí spodního žlábku a dvou bočních svorek. Má na sobě microUSB zdířku, takže je případně možné vyměnit kabel za jiný.

Podložka má hned dvojí využití. První poskytuje její plocha pro bezdrátové nabíjení, která je vybavená protiskluzovým materiálem. Současně má drážku pro vertikální zasazení telefonu, takže může sloužit i jako stojánek na palubní desce. K ní je napájecí USB kabel připojený napevno. Držák a podložka SILVERCREST s bezdrátovým nabíjením se prodávají v obchodech řetězce LIDL i v jeho e-shopu za příjemných 599 Kč.

Jakým způsobem ukládáte a nabíjíte mobil v autě?

Zdroj: LIDL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)