Sharp AQUOS 206SH – pět palců, Full HD rozlišení a 3080mAh baterie

sharp_aquos_phone_xx_softbank_206sh_1-580×275

Kdo sleduje pečlivě vývoj mobilních přístrojů, nemohl si nevšimnout, že úhlopříčka vlajkových modelů pro letošní rok opět o nějaký ten kousek popolezla a 5″ začíná být standardem. Svou trochou do mlýna přispěla společnost Sharp, která představila model Sharp AQUOS Phone Xx  SoftBank 206SH. Ten nabídne displej se zmiňovanými 5″ s Full HD rozlišením (což činí jemnost 441 PPI), čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro, 13,1MPx fotoaparát, LTE, infračervený port, Android 4.2 a hlavně obrovskou 3080mAh baterii. Ta v kombinaci s vylepšenou technologií displeje, která sníží spotřebu i tloušťku zařízení, znamená údajně až dvoudenní výdrž při intenzivním používání. Přístroj nabídne také voděodolnou konstrukci.

sharp_aquos_phone_xx_softbank_206sh_1-580x275

sharp_aquos_phone_xx_softbank_206sh_2

Zatím neznáme cenu zařízení, ani zda se dostane tento kousek na náš trh. Prodávat jej bude totiž japonský operátor SoftBank. Toto zařízení však vypadá papírově opravdu skvěle a v redakci bychom podobný kousek přijali s radostí.

zdroj: talkandroid.comslashgear.com

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)