TOPlist

Settle Up: Aplikace Dlužníček prošla kompletní změnou

settle up

Česká aplikace Dlužníček sloužila pro zadávání společných výdajů ve skupině. Projekt se rozrostl a aplikace se tak dočkala kompletní reorganizace. Z Dlužníčka se stává aplikace s názvem Settle Up, která s sebou přináší několik změn.

Settle Up přináší nové funkce

Aplikace Dlužníček, ze které Settle Up vychází je na trhu již 6 let. Za tu dobu si získala přes 200 000 aktivních uživatelů hlavně ve Španělsku, Indii, Německu a také v České republice. Autor před rokem a půl založil projekt Step Up Labs a po dlouhém testování konečně vychází aplikace Settle Up.

Hned na první pohled je vidět, že samotný vzhled se změnil. Lze si vybrat barvu pro každou skupinu zvlášť, což učiní váš seznam přehlednější. Do verze pro Android byly přidány kruhy, které v rychlosti zobrazí dluhy ve skupině a kdo má platit příště. Verze pro Android a iOS jsou si nyní mnohem bližší.

Mezi další novinky patří například kalkulačka při zadávání plateb, jednoduché sdílení skupiny pomocí odkazu, nebo synchronizace kurzů měn. Nová aplikace oproti svému předchůdci upravila nákup jednotlivých funkcí. Jednorázové nákupy byly nahrazeny Premium plánem (pro předplatitele) a Basic plánem (zdarma s reklamou). O zakoupené funkce z předchozích verzí nepřijdete. Po instalaci dostanete možnost vyzkoušet si Premium plán na 14 dní zdarma.

Settle Up – dlužníček
Settle Up – dlužníček

Používáte aplikace pro správu financí, nebo si vystačíte bez nich?

Zdroj: TZ

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)