SAZKAmobil má narozeniny a zlevnil mobilní data i SIM karty

SAZKAmobil narozeniny levnější data SIM karty slevy dokup

Český virtuální operátor SAZKAmobil oslavuje devět let působení na trhu a při této příležitosti si pro zákazníky nachystal tři zvýhodněné nabídky. V jejich rámci jsou k dispozici levnější mobilní data, nižší cena za SIM karty nebo sleva na nové dokupové datové balíčky pro předplacené služby. Všechny tři nabídky jsou rozepsány níže.

1. Sleva na vybrané datové balíčky

  • 5 GB za 350 Kč 240 Kč
  • 10 GB 450 Kč 340 Kč
  • 50 GB 850 Kč 800 Kč

Příslušný balíček lze aktivovat v mobilní aplikaci, online samoobsluze, na zákaznické lince nebo přes SMS kód.

2. Dokupové datové balíčky 1 GB a 2 GB pro předplacenku s 50% slevou

Zákazníci s datovými balíčky od 1 GB výše, kteří svůj datový limit spotřebují před vypršením platnosti tohoto balíčku, si nyní mohou dokoupit 1 GB nebo 2 GB balíček s 50% slevou oproti standardní ceníkové ceně. Takže 1 GB vyjde na 50 Kč a 2 GB pořídí jen za 90 Kč. Platnost takto dokoupeného balíčku končí s platností původního datového balíčku. V rámci období platnosti původního datového balíčku lze takto dokoupit neomezený počet cenově zvýhodněných dokupových datových balíčků.

Mobilní operátor SAZKAmobil
Mobilní operátor SAZKAmobil

3. SIM karta SAZKAmobil jen za 99 Kč

SIM kartu od SAZKAmobilu za zvýhodněnou cenu 99 Kč s úvodním kreditem 150 Kč lze zakoupit v prodejní síti, ve značkových prodejnách SAZKA, online nebo na zákaznické lince. Běžná cena SIM karty SAZKAmobil je 150 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte klasického, nebo virtuálního operátora?

Zdroj: SAZKAmobil

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)