Sázení přes mobil rychle a pohodlně díky nové aplikaci Tipsportu

appka obrazek

Komerční článek

Jste s přáteli na stadionu a sledujete parádní sportovní utkání. Máte tip na vítěze a chuť si vsadit, ale pobočka sázkové kanceláře je daleko a notebook s sebou na fotbal přece nikdo nebere. Co teď? Stačí vytáhnout z kapsy váš smartphone a nainstalovat novou aplikaci od Tipsportu. Od té chvíle můžete sázet, ať jste kdekoli. Jednička na poli kurzového sázení společnost Tipsport představila před několika dny sázkovou aplikace ve verzích pro Android a iOS.

appka obrazek

Aplikace potěší nejen pravidelné sázkaře, ale i všechny fanoušky sportu. Pohodlně a jednoduše v ní můžete najít sportovní výsledky od hokeje po vodní pólo či v sekci TipLIVE (live sázky) sledovat, jak si právě vede váš oblíbený tým. Vše je zabaleno v pěkné grafice, intuitivním uživatelském rozhraní a k plynulému používání stačí jakýkoli smartphone s uvedenými operačními systémy.

Aplikaci samozřejmě nejvíc ocení soutěživé povahy, které se rády sázejí a tipují na sport. Samozřejmostí jsou stejné kurzy, jako když sázíte přes internet z obýváku, stejně bohatá nabídka zápasů i Live sázky, kdy si můžete vsadit na právě probíhající utkání. Tahle disciplína je však na mobilu mnohem zábavnější, protože sázet můžete opravdu odkudkoli.

Připravili jsme pro vás malý seznam situací a míst, kde rozhodně stojí za to vytáhnout mobil a vsadit si či se podívat, jak se vyvíjí zápasy vaší oblíbené ligy:

  • Při poučování od tchýně
  • Když se kamarád vytahuje s novým iPhonem
  • V zácpě na D1
  • Když vypadne proud a jedinou fungující elektronikou je mobilní telefon

 

Zkrátka kdykoli se nudíte a nemáte náladu na Angry Birds, může být Tipsport aplikace dobrou volbou, jak se zabavit, užít si trochu adrenalinu a třeba si i vydělat sázením nějaké peníze.

Jak aplikaci nainstalovat? Stačí kliknout zde a aplikaci si v několika jednoduchých krocích stáhnout a nainstalovat.

Co Tipsport aplikace umí?

  • Vsadit kdykoli na cokoli
  • Najít výsledek včerejšího zápasu či stav utkání, které se právě hraje
  • Rychle dobít váš účet u Tipsportu a mnoho dalšího.

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)