Samsung permanentně zlevnil modely Galaxy S10. Na kolik vyjdou?

galaxy s10 sleva

Samsung včera představil nové modely – Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra, což jistě víte, a zároveň zlevnil loňské modely Galaxy S10, S10 Plus a S10e. Telefony tedy zůstanou nadále v prodeji, čímž Samsung tak trochu razí jablečnou strategii. Všechny tři modely jsou oficiálně permanentně zlevněny o 150 dolarů. Na kolik tedy vyjdou?

Samsung zlevnil všechny modely Galaxy S10

Prozatím se jedná pouze o americké ceny ale dá se očekávat, že každým dnem dorazí i k nám do Evropy. Za mořem tak koupíte Galaxy S10e za 599 dolarů, tedy 13 500 korun, klasický Galaxy S10 za 749, respektive 17 000 korun a Plus variantu za 849 dolarů, tedy 19 500 korun. Navíc se dá čekat, že maloobchodní prodejci cenu ještě o něco sníží, takže se z loňských vlajkových lodí může stát rázem prodejní hit.

samsung zlevnil galaxy s10

Za tyto peníze se totiž jedná o velmi zajímavé možnosti. Všechny tři modely mají samozřejmě i po roce na trhu výkonu na rozdávání a co se týče dalších parametrů a technologií, strčí do kapsy kdejaký novější model. Pokud tedy pokukujete po nových Galaxy S20 modelech, zvažte nákup toho staršího. V současné době se totiž jedná o velmi zajímavou koupi.

Popřemýšlíte nad koupí Galaxy S10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)