TOPlist

To je rychlost! Další oblíbené mobily od Samsungu dostávají One UI 5.1

samsung galaxy a53 one ui 5.1

Poté co Samsung představil nadstavbu One UI 5.1 spolu s novými vlajkovými telefony řady Galaxy S23 se tento systém už stihl podívat i do loňských prémiovek a to včetně ohebných telefonů. Nyní míří do řady Galaxy A a rovněž předloňského Z Foldu3.

Web GSMArena informuje o One UI 5.1 aktualizaci, která dorazila na Galaxy Z Fold3. Má velikost 1,4 GB a označuje se jako F926BXXU3EWB1 / F926BOXM3EWB1 / F926BXXU3EWB1. Kromě novinek, které má v sobě nová nadstavba se můžeme spolehnout také na únorové bezpečnostní záplaty. V tuto chvíli se šíří Evropou, tudíž s velkou pravděpodobností i Českem, což jsme ale bohužel neměli možnost ověřit.

One UI 5.1 dostává i Samsung Galaxy A73, který se u nás oficiálně neprodává, následovat by měl pak naopak jeden z nejprodávanějších mobilů vůbec – Samsung Galaxy A53. Ten svou aktualizaci dostal v Jižní Koreji, takže je otázkou několika dní, než se dostane i k nám.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už máte systém One UI 5.1 na vašem telefonu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)