Cena Samsung Galaxy Watch4 už není tajemství. Díky Amazonu

Samsung Galaxy Watch4 cena

Možná se to zdá jen nám, ale Samsung má letos v létě poměrně velké problémy s udržením alespoň malého tajemství kolem produktů, které hodlá představit na následujícím Galaxy Unpacked. Například k hodinkám Galaxy Watch4 už toho k odhalení moc nezbývá a jednou z mála věcí, která ještě nebyla úplně jasná, byla cena. A teď už ani ta není. Unikla díky (nebo spíš kvůli) kanadské pobočce Amazonu.

Samsung Galaxy Watch4 bílá

E-shop zařadil hodinky i s cenami veřejně na web a i když je urychleně zase ukryl, internet stihl udělat svůj nezvratný díl práce. Díky tomuto úniku bylo například potvrzeno, že Samsung Galaxy Watch4 dorazí ve velikostech 40, 42, 44 a 46 milimetrů. Cena vyjmenovaných variant je v jednoduchém přepočtu na koruny cca 5 400, 7 400, 6 000 a 8 100 Kč.

Samsung Galaxy Watch4 černá

U modelů s průměry 42 a 46 milimetrů jde přitom o model Classic s rotační lunetou. Jednou z potvrzených informací je také přítomnost Google systému pro hodinky Wear OS. V případě Samsung hodinek půjde o první využití tohoto prostředí.

Která varianta se vám zamlouvá víc?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)