TOPlist

Samsung vydává aktualizaci pro Galaxy S5 Mini. Bohužel jen Android 5.0

android lollipop (2)

Zatímco se v současnosti většina výrobců předhání v tom, kdo v nejbližší době přinese na své smartphony aktualizaci s Androidem 6.0 Marshmallow, Samsung přišel s aktualizací, která je trochu nezvyklá. Na dva roky starý model Samsung Galaxy S5 Mini totiž právě přistávají aktualizace na starší systém Android 5.0 Lollipop.

Samsung Galaxy S5 mini

 

Většina majitelů tohoto smartphonu již nedoufala, že aktualizace kdy přijde, ale ti, co dodnes tento smartphone používají, se mohou konečně alespoň trochu radovat. Samsung update odkládal více než rok, přičemž původní termín vydání měl být v Q1 2015. Zvědaví uživatelé Samsung zavalovali dotazy na termín dostupnosti updatu, ale opravdového termínu se nikdy nedostali.

Samsung Galaxy S5 Mini - aktualizace Android 5

V jednu chvíli se již dalo přemýšlet i tom, že když Samsung na updatu údajně stále pracuje, možná přijde rovnou s verzí 5.1 Lollipop, která je o rok novější, a odklady by byly alespoň v tomto ohledu částečně  ospravedlněny. To se bohužel nestalo. Aktualizace, které v současnosti přistávají majitelům Galaxy S5 Mini, jsou tedy již v době vydání trochu neaktuální. Na druhou stranu – lepší pozdě než nikdy.

Zdroj: čtenářský tip

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)