TOPlist

Dožene Samsung konkurenci? Galaxy S25 Ultra má dostat nové fotoaparáty!

samsung galaxy S25 ultra fotoaparát
  • Samsung už dlouho neinovoval hardware fotoaparátů
  • Galaxy S25 Ultra by se měla dočkat nových modulů
  • Týká se to ale jen ultraširokoúhlého a teleoblektivu

Samsung je kritizován, že málo inovuje hardware u svých vlajkových řad, zvláště pak fotoaparáty. Podle posledního úniku, se kterým přišel na sociální síti X leaker Sperandio4Tech, se dočkáme konečně změny.

Připravovaná S25 Ultra by mohla dostat nové senzory pro ultraširoký a portrétní objektiv (zoom 3x). Ultraširoký fotoaparát bude mít novou verzi 1/2.76″ senzoru JN1, který je o něco menší než ten v Galaxy S24 Ultra (SM-S928BZKHEUE) a má vyšší rozlišení 50MP.

Kamera s 3x zoomem bude mít oproti tomu nový 1/3″ senzor Isocell, který je o něco větší než současný, a má vyšší rozlišení, konkrétně 50MP jako ultraširokoúhlý. Ohledně světelností nemáme žádné informace.

Samsung isocell jn1

Samsung prý chystá také změny v algoritmech, které jsou odpovědné za zpracování fotografií, ale bližší informace zatím nejsou k dispozici. Pokud by se Samsung přiblížil například Pixelům, byla by to naprostá paráda. A změny v software by se mohly dostat i na starší modely, což by bylo také skvělé.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 31 290 Kč

Těšíte se na nové fotoaparáty u Galaxy S25 Ultra?

Zdroj: X

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)