Základní Samsung Galaxy S23 se opět podíval do jednoho z benchmarků

galaxy s23

Představení řady Galaxy S23 se blíží, což znamená, že se častěji setkáváme s úniky informací. Nedávno třeba unikly fotografie, které vyobrazují základní Galaxy S23 a Galaxy S23 Ultra v celé své kráse a nyní se opět prořekl benchmark Geekbench.

Telefon, který je interně označován jako SM-S911B nyní prošel benchmarkem Geekbench. Jedná se o základní model Galaxy S23, který jsme mohli v tom stejném benchmarku vidět už na konci října. Tehdy si odnesl velmi slušné skóre, což se o tomto kusu říci nedá. Na jedno jádro totiž získal pouze 578 bodů, ve vícejádrovém pak dosáhl na 2118 bodů, což jsou výsledky hodné střední třídy, nikoliv vlajkového telefonu. Na druhou stranu se stále jedná o testovací kus a lze předpokládat, že výkon bude odpovídat tomu, co jsme viděli v říjnu, nikoliv tomu, co vidíte na screenshotu.

galaxy s23 geekbench

Ostatně má pod kapotou tikat vylepšená verze Snapdragonu 8 Gen2 v kombinaci s minimálně 8 GB RAM. Na oficiální představení má dojít už na začátku února, tedy za necelé dva měsíce.

Jak se těšíte na řadu Galaxy S23?

Zdroj: GSMArena, 4RMD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)