Samsung omylem odhalil Galaxy S21 FE 5G. Jak se vám líbí tato barva?

samsung galaxy s21 fe 5g

Samsung Galaxy S21 FE 5G je podle všeho za dveřmi. Irská pobočka jihokorejské společnosti totiž na svůj web omylem vypustila kompletně celý telefon a to včetně ceny a oficiálních renderů.

Olivová verze Galaxy S21 FE 5G odhalena

Podle dostupných informací by se měl Galaxy S21 FE 5G objevit na začátku ledna příštího roku a základní verze se 128GB úložištěm bude vycházet na 769 EUR, což je asi 19 500 korun. Telefon, který se označuje jako SM-G990 má nabídnout 6,41″ AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888 nebo Exynos 2100 v závislosti na trhu a o výdrž se postará 4500mAh baterie s podporou 25W nabíjení.

Co se týče fotoaparátů, na zadní straně nalezneme 12Mpx hlavní snímač, 21Mpx ultraširoký fotoaparát a 8Mpx teleobjektiv. Můžeme počítat s barevnými verzemi olivová, černá, bílá a fialová a právě první zmíněnou irská pobočka Samsungu zveřejnila na svém webu. Do komentářů nám schválně napište, zda se vám olivová varianta líbí nebo zda dáte přednost některé z konzervativnějších barev.

Jak se těšíte na Galaxy S21 FE 5G?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)